Paslaugos

Mes atliekame šiuos darbus

Turite specifinių poreikių ir Jums reikalingas nestandartinis sprendimas?

 • Gaisrinė signalizacija ir automatika

  Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų montavimas

  Gaisrinės apsaugos sistemos įvairiausios paskirties patalpoms.
  Dūmų ir temperatūros jutikliai sureaguos į menkiausią gaisro pavojų, todėl žmonių gyvybė bei turtas bus išsaugoti.

  Kasmet gaisrai sunaikina dešimtimis milijonų litų vertinamą įmonių ir gyventojų turtą, o baisiausia - žūva, arba nukenčia šimtai žmonių. Todėl būtina padaryti viską, kad išvengti gaisro, o jeigu jis kilo - išgelbėti žmones ir sumažinti nuostolius.

  Gaisrinė signalizacija skirta informuoti patalpų savininkus, lankytojus ir priešgaisrinės saugos tarnybas apie gaisro pavojų.

  Mūsų įmonė, naudodama Lietuvoje sertifikuotą įrangą, projektuoja, suderina su priešgaisrinės apsaugos tarnybomis, montuoja ir techniškai aptarnauja įvairiausias gaisrinės signalizacijos sistemas.

  Priešgaisrinės automatikos valdymo skydų projektavimas, gamyba, montavimas

  Statinių priešgaisrinės automatikos valdymo skydų projektavimas, gamyba, montavimas ir techninė priežiūra

  Pagal užsakovo techninius reikalavimus suprojektuojame priešgaisrinės automatikos skydų principines elektrines schemas, pagal jas sukonstruojame ir pagaminame skydus:

  • elektrifikuotų vandens sklendžių ir gaisrinių siurblių valdymui;
  • priešgaisrinių vandens rezervuarų užpildymo ir lygio kontrolės valdymui;
  • dūmų šalinimo, viršslėgio sudarymo ventiliatorių valdymui;
  • ugnies ir dūmų šalinimo vožtuvų, stoglangių valdymui;
  • priešgaisrinių vartų ir durų garažuose, užtvarų į statinio teritoriją valdymui;
  • automatinio rezervo įjungimo įrenginius (ARĮ) nepertraukiamam gaisro gesinimo sistemų darbui užtikrinti, prijungiant elektros generatorius;

  Pagamintus automatikos skydus sumontuojame objekte, sujungiame su valdomais įrenginiais (varikliais, sklendėmis ir kt.), atliekame paleidimo-derinimo darbus.

  Atliekame esamų priešgaisrinės automatikos sistemų pirmines ir periodines apžiūras ir patikras. Pašaliname patikros metu nustatytus gedimus ir trūkumus. Tokiems darbams atlikti esame atestuoti (PAGD prie LR VRM licencijos Nr.0107, Nr.0108, išduotos 2007-07-13).

 • Apsauginė signalizacija

  Patalpų apsaugos sistemų projektavimas ir montavimas

  Apsaugos sistemos butui, namui, administracinėms ir gamybinėms patalpoms. Jūsų turtą saugos niekada nemiegantis ir nepaperkamas sargas - elektronika.

  Elektroninės apsaugos sistemos jau tapo neatsiejama buities ir verslo dalimi. Elektronika nepaperkama, ji neturi draugų ir pažįstamų, ji nevalgo, nemiega ir nežiūri televizoriaus. Ji dirba savo darbą - saugo Jus ir Jūsų turtą 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, metų metus nereikalaudama atostogų.

  Ar galėtumėte pasamdyti geresnį sargą?
  O kur dar beveik beribės galimybės valdyti šią sistemą per atstumą, pvz. mobiliuoju telefonu, perduoti pavojaus signalą saugos tarnyboms, sujungti ją su apšvietimo, automatikos sistemomis ...

  Mes esame pasiruošę kiekvienam užsakovui, buto savininkui, ar stambios įstaigos vadovui, rasti optimaliausią, originalų apsaugos sprendimą ir jį įgyvendinti.

 • Valdymo automatika

  Valdymo automatikos skydų projektavimas ir gamyba

  Projektuojame, gaminame ir objektuose montuojame pastatų inžinerinių sistemų automatikos valdymo skydus.

  • gaisro gesinimo sistemoms;
  • pastatų vidaus priešgaisriniam vandentiekiui;
  • dūmų šalinimo sistemoms;
  • viršslėgio sudarymo sistemoms;
  • vėdinimo sistemoms;
  • siurblinėms;
  • ir t.t. ir pan. ...

 • Vaizdo stebėjimas

  Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemų montavimas

  Nepaleiskite savo turto iš akių!
  Stebėkite "gyvą" vaizdą ir įvykių įrašus savo asmeninio kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane, naudodamiesi naujausiomis internetinėmis technologijomis.

  Vis dažniau turto ir asmens apsaugai, gamybinių procesų valdymui, įvairiausių įvykių analizei naudojama vaizdinė informacija. Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos padeda išvengti nusikaltimų, o kartais tampa vieninteliu nepaneigiamu to nusikaltimo įrodymu.

  Ar galėtumėte pasamdyti geresnį sargą?
  O kur dar beveik beribės galimybės valdyti šią sistemą per atstumą, pvz. mobiliuoju telefonu, perduoti pavojaus signalą saugos tarnyboms, sujungti ją su apšvietimo, automatikos sistemomis ...

  Mes esame pasiruošę kiekvienam užsakovui, buto savininkui, ar stambios įstaigos vadovui, rasti optimaliausią, originalų apsaugos sprendimą ir jį įgyvendinti.