Apie mus

Trumpa informacija apie įmonę ir jos veiklą

 • Gamybinė komercinė įmonė SIRETA buvo įkurta 1993 metais.

  Nuo pat veiklos pradžios naujų sprendimų paieška ir moderniausių technologijų panaudojimas elektroninėse sistemose buvo ir tebėra mūsų įmonės vizitinė kortelė.

  Tiesiogiai bendradarbiaujame su elektroninės įrangos gamintojais, todėl pirmieji sužinome apie naujus produktus ir jų panaudojimo įvairiose sistemose galimybes.

  Dirbame Lietuvos ir užsienio rinkose, kurdami ir įgyvendindami originalius, užsakovo poreikius atitinkančius, kompleksinius apsaugos, kontrolės bei automatikos sprendimus.

  Kvalifikuoti darbuotojai ir ilgametė patirtis leidžia mums suteikti savo užsakovams kokybiškas konsultavimo, projektavimo, įrangos tiekimo, sistemų montavimo ir techninės priežiūros paslaugas. Mūsų kompetenciją patvirtina turimi atestatai, licencijos bei šimtai patenkintų vartotojų.

  Tikimės, kad ir Jūs, gerbiamasis tinklapio lankytojau, papildysite jų gretas, o mes didžiuosimės dalyvavę, įgyvendinant Jūsų sumanymus!

  Įmonės Atestatai ir Licencijos

  • LR Aplinkos ministerijos Atestatas

   Suteikiama teisė atlikti statinio dalies projektavimo ir statinio dalies statybos darbus.
   Statinių kategorijos: ypatingi statiniai.
   Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.
   Projektavimo darbų sritys: apsauginės signalizacijos, gaisrinės signalizacijos, procesų valdymo ir automatizacijos, gaisro gesinimo sistemų.
   Statybos darbų sritys: apsauginė ir gaisrinė signalizacija, automatizavimas, gaisro gesinimo sistemų montavimas.

   • Valstybinės energetikos inspekcijos prie LR Energetikos Ministerijos Atestatas

    Vadovaujantis Lietuvos Respublikos energetikos įstatymu suteikiama teisė verstis elektros įrenginių eksploatavimo darbais.
    Specialiųjų elektros įrenginių eksploatavimo darbai.
    Elektros instaliacijos iki 1000V eksploatavimo darbai.

    • Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos

     Veiklos, kuria verstis išduota licencija, rūšis: techniškai prižiūrėti automatinių gaisro aptikimo ir gaisrinės signalizacijos sistemų (GAGGS) įrenginius.

     • Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos Licencija

      Veiklos, kuria verstis išduota licencija, rūšis: techniškai prižiūrėti stacionarią automatinę ir autonominę gaisrų gesinimo sistemą (AGGS) ir jos įrenginius.